Producent klepsydry

Producent klepsydry

Proces produkcyjnyProducent klepsydry
Kiedy design i materiały są już zatwierdzone przez klienta, kształt klepsydry jest wycinany na tokarce do szkła, odpowiednio do wymiaru (przedziału czasowego) klepsydry. Następnie wykonywana jest obudowa (rama) klepsydry; w zależności od projektu składa się ona z jednego lub kilku elementów złączonych w całość. Jeśli obudowa jest wykonywana z żywicy, formy są tak skonstruowane, że żywica jest w nie wylewana i wycinana, następnie elementy są szlifowane lub w inny sposób wygładzane i polerowane, a następny krok to montaż obudowy. Elementy ramy do klepsydry mogą być klejone, łączone czy spawane, w zależności od użytych materiałów.

Ilość piasku w klepsydrze nie jest oparta na nauce ani na żadnej formule pomiarowej. Rodzaje piasku, wymiar klepsydry oraz kształt i wielkość otworu ma wpływ na szybkość przesypywania się piasku przez otwór, także ilość piasku nie może być matematycznie obliczona. Odpowiednia ilość piasku wypełnia górną bańkę klepsydry, która jest następnie zamykana.

proces produkcyjny klepsydryProducent klepsydry piaskowej

Kontrola jakości jest bardzo ważnym etapem w procesie produkcyjnym klepsydry. W związku z tym, jako profesjonalny producent klepsydry piaskowej, dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas klepsydry były jak najlepszej jakości.

Producent klepsydry reklamowej

Jako wiodący producent klepsydry reklamowej działamy już w tej dziedzinie od lat i posiadamy bogate doświadczenie w tej branży. Posiadamy profesjonalną linię produkcyjną i najnowocześniejsze technologie. Każdego roku produkujemy około 35.000.000 zestawów zegarów piaskowych, reklamowych klepsydr i klepsydr upominków.

fabryka klepsydr piaskowych

Nasz sukces to profesjonalna technologia, wykwalifikowani pracownicy i nowoczesne maszyny. Dzięki temu oferujemy produkty najlepszej jakości, które cieszą się zaufaniem klientów. Staramy się wykorzystywać nowe pomysły i wzory, by móc sprostać Państwa oczekiwaniom.