Klepsydra reklamowa

Klepsydra reklamowa

Klepsydra reklamowa z piaskiem stanowi oryginalny prezent niemal dla każdego i na każdą okazję. Poza radością jaką daje widok przesypującego się piasku może stanowić niebanalny wystrój wnętrzna każdego mieszkania.

Zegary piaskowe są także używane jako gadżet reklamowy – popularny i skuteczny sposób promocji zarówno produktu, marki, jak i firmy. Nadruk lub grawerowanie laserem umożliwia umieszczenie na przedmiocie nazwy firmy, logo, strony internetowej firmy lub też osobistej dedykacji. Oferowana przez nas klepsydra reklamowa to idealny upominek reklamowy na każdą okazję!

Długość czasu odmierzanego przez zegar piaskowy jest uzależniona od kilku czynników. Czynniki wpływające na ten czas to : ilość piasku, wielkość szklanych baniek, szerokość rurki oraz rodzaj i jakość piasku. Zegar piaskowy służy nie tylko do odmierzania krótkiego czasu (minutowego), mamy w swojej ofercie również zegary piaskowe, które pozwalają odmierzać godzinę, a nawet i dłuższy czas.

W naszej ofercie znajdą Państwo klepsydry:

klepsydry plastikowePlastikowa klepsydra reklamowa

Obudowa (rama) klepsydry jest wykonana z tworzywa sztucznego-plastiku. Plastikowa klepsydra reklamowa to oryginalny produkt, który może służyć jako gadżet promocyjny w kampanii reklamowej
Więcej informacji

 

klepsydry drewnianeDrewniana klepsydra reklamowa

Obudowa(rama) klepsydry jest drewniana. Drewniana klepsydra reklamowa to dużo powierzchni na której można nadrukować treści lub grafiki reklamowe.
Więcej informacji

 

klepsydry metaloweMetalowa klepsydra reklamowa

Obudowa(rama) klepsydry jest wykonana z metalu. Metalowa klepsydra reklamowa to oryginalny gadżet promocyjny dla klientów.
Więcej informacji

 

Szklana klepsydra reklamowa

Elegancka szklana klepsydra z kolorowym migoczącym piaskiem. Czas ok 5-15 minut. Klepsydra szklana dostępna  również z możliwością nadruku logo, krótkiego tekstu lub innej informacji. Dostępna już od 100 sztuk z nadrukiem.